10051 SW 127TH TER

ARCHER, Florida 32618 · Alachua County · Parcel 04626-002-098

$105 938
Assessed Value
$105 938
Market Value
Annual Tax
$105 938
Taxable Value
Ownership
OwnerKIRKLAND TODD
Mailing Address17028 SW 135TH LN ARCHER FL 32618
Property Details
Year Built2024
Lot Size106 722 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$31 850
Building Value$74 088
Just (Market) Value$105 938
Assessed Value$105 938
Taxable Value$105 938