10006 SW 84TH AVE

GAINESVILLE, Florida 32608 · Alachua County · Parcel 07075-040-006

$63 756
Assessed Value
$63 756
Market Value
Annual Tax
$63 756
Taxable Value
Ownership
OwnerLAKE SURPRISE WATERWAYS INC
Mailing AddressPO BOX 1519 ARCHER FL 32618
Property Details
Year Built1997
Living Area1 344 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$20 000
Building Value$43 756
Just (Market) Value$63 756
Assessed Value$63 756
Taxable Value$63 756